• Samogit
  • naujaks
  • Šventinis reviu!

Repertuaras

18 Gruodis 2018
Komedija "Urvinė mama"
Lengvai pakvaišusi, laviruojanti tarp kontrastingiausių emocijų ir nuotaikų bangų, savyje talpinanti ir suaugusią rūpestingą moterį, ir vėjavaikišką patrakėlę – trumpai tariant,  „Urvinė mama“  – pati tikriausia velnių priėdusi Urvinio žmogaus antroji pusė.
Online Rezervavimas
26 Gruodis 2018
Komedija „Urvinis žmogus“
Komedija „Urvinis žmogus“ – apie  amžinus „nesusipratimus“ tarp vyrų ir moterų. Smulkius skirtumus ir mažučius niuansus, kurie vyro ir moters bendrą gyvenimą nuo pat urvinio žmogaus laikų paverčia nuolatine gyvenimiška komedija.
Online Rezervavimas
27 Gruodis 2018
Roko Bernatonio Magijos Šou MADE IN LAS VEGAS
Kalėdinis Roko Bernatonio magijos šou „Made in Las Vegas“ garantuoja pačią aukščiausią magijos kokybę, „stand up comedy“ lygio humorą, neįprastus žandikaulio atvėpęsius , bei grupinę magiją.
Online Rezervavimas
29 Gruodis 2018
Šventinis reviu!

3 dalių šventiniame koncerte mus linksmins –

Šokių teatras “Rokada”, Indrė Launikonytė bei Vladas Kovaliovas

Aistra alsuojantys žinomiausi kabareto kūriniai, užburiančios burleskos melodijos, viliojantys šokėjų kostiumai, įspūdingos miuziklo Mulin Rouge melodijos. Šokiai su DJ iki 3 val ryto

Online Rezervavimas
30 Gruodis 2018
Komedija "Urvinė mama"
„Urvinė mama“ – spektaklis ne tik vaikų turinčioms moterims: tai komedija bet kuriam žmogui, savo akimis regėjusiam, patyrusiam arba norinčiam patirti šiuolaikinės motinystės džiaugsmus bei iššūkius. Kiekvienai mama tapusiai moteriai pažįstami šį džiaugsmą lydintys vargai, nesutarimai su savo vyru, kūnu, lūkesčiais bei rezultatais scenoje virsta iki ašarų kvatotis priverčiančiu interaktyviu monologu. Laikykitės, moterys, jūs nesate vienos – į pagalbą su juoko terapija atskuba „Urvinė mama“!
Online Rezervavimas
31 Gruodis 2018
KODĖL? Naujųjų metų sutikimo šventė

Naujųjų, 2019 metų, sutikimas Legendos klube
Aprangos kodas – mūsų jaunystės vakarai.
Programoje - žaidimai, staigmenos, linksmybės su kūrybos studija „Showart". Grupė „Mes dar dainuosim!“ - visų laikų hitai gyvai.
DJ ir šokiai iki 5 val. ryto.
Visą naujametę naktį mėgausitės mūsų virtuvės šefo Gintaro Kunigėlio paruoštomis vaišėmis – vieno kąsnio užkandžiais, salotomis, šaltais ir karštais patiekalais, vaisiais ir desertu – siurprizu.

Online Rezervavimas
03 Sausis 2019
Komedija "Pašėlusių moterų išpažintis"
Jos niekada nebuvo draugės. Ir netgi pažįstamos „iš matymo“. Tai, ką mėgsta viena, kita nė iš tolo į tai nežiūrėtų. Ir kas tokias moteris galėtų vienyti? Pasodinti prie bendro stalo ir mėgautis pašėlusiomis istorijomis, audringais barniais ir... dar kai kuo?
 Aktorės   AUŠRA ŠTUKYTĖ IR VITALIJA MOCKEVIČIŪTĖ  žada pašėlusį ir iki ašarų juokingą spektaklį.
Online Rezervavimas
13 Sausis 2019
„KAKĖ MAKĖ IR ATVERSTA KNYGA“
Spektaklis sukurtas pagal Linos Žutautės knygeles „Kakė Makė ir Dantukų fėjos puota“ bei „Kakė Makė ir pabėgusios ausys“
Online Rezervavimas
16 Sausis 2019
Komedija „Urvinis žmogus“
Komedija „Urvinis žmogus“ – apie  amžinus „nesusipratimus“ tarp vyrų ir moterų. Smulkius skirtumus ir mažučius niuansus, kurie vyro ir moters bendrą gyvenimą nuo pat urvinio žmogaus laikų paverčia nuolatine gyvenimiška komedija.
Online Rezervavimas
23 Sausis 2019
Komedija „Po 20 metų“

Ar gali būti, kad Urvinis žmogus vedęs gyveno ilgai ir laimingai?

Ar gali būti, kad Urviniam žmogui viskas klojasi geriau nei kitiems?

Ar gali būti, kad Urvinis žmogus laimingesnis už bet ką pasaulyje?

Online Rezervavimas
25 Sausis 2019
Tomas Sinickis | „Mano Kelias“
Išskirtinis pasirodymas garbinga proga - Tomo Sinickio jubiliejinis keturiasdešimtmečio koncertas „Mano Kelias“.
Fanų išsiilgtas, daugiau nei penkerius metus nematytas formatas, kurio subtilumas slypi paprastume - dainų autorius scenoje bus vienas su gitara. Gimtadieninėje programoje klausytojai išgirs viską, kas aktualiausia. 
Online Rezervavimas
09 Sausis 2019
Komedija "Urvinė mama"
Lengvai pakvaišusi, laviruojanti tarp kontrastingiausių emocijų ir nuotaikų bangų, savyje talpinanti ir suaugusią rūpestingą moterį, ir vėjavaikišką patrakėlę – trumpai tariant,    „Urvinė mama“    – pati tikriausia velnių priėdusi Urvinio žmogaus antroji pusė.
Online Rezervavimas
08 Vasaris 2019
Jazz Brothers koncerte „Kelionė džiazo ritmu“
Gydanti, o gal net stebuklinga muzika. Matyt taip būtų galima apibūdinti džiazą. Tokią svajingą muziką meno gerbėjams pristato įspūdinga žinomų Lietuvos džiazo virtuozų - profesionalų grupė „Jazz Brothers“. S udėtis itin spalvinga ir dvelkianti meistriškumu. Drauge su Artūru Chalikovu ansamblyje muzikuoja Rimantas Brazaitis (saksofonas), Arvydas Joffe (mušamieji), Raimundas Dauginas (klavišiniai) ir Ugnius Butkus (bosinė gitara).
Online Rezervavimas
10 Vasaris 2019
Komedija "Urvinė mama"
„Urvinė mama“ – spektaklis ne tik vaikų turinčioms moterims: tai komedija bet kuriam žmogui, savo akimis regėjusiam, patyrusiam arba norinčiam patirti šiuolaikinės motinystės džiaugsmus bei iššūkius. Kiekvienai mama tapusiai moteriai pažįstami šį džiaugsmą lydintys vargai, nesutarimai su savo vyru, kūnu, lūkesčiais bei rezultatais scenoje virsta iki ašarų kvatotis priverčiančiu interaktyviu monologu. 
Online Rezervavimas
11 Vasaris 2019
''Humoro klubas'' su programa ''Tūkstančio miestų turas'' Vilniuje
„Humoro klubas“ pristato pačią naujausią savo programą, pavadintą „Tūkstančio miestų turas“.
Į sceną lips:
Paulius Ambrazevičius
Mantas Bartuševičius
Dominykas Klajumas
Vaidotas Šiožinis
N16. Informacija gali daryti neigiamą įtaką nepilnamečiams.
Online Rezervavimas
14 Vasaris 2019
Komedija "Urvinis žmogus"

 

Komedija „Urvinis žmogus“ – pie amžinus „nesusipratimus“ tarp vyrų ir moterų. Smulkius skirtumus ir mažučius niuansus, kurie vyro ir moters bendrą gyvenimą nuo pat urvinio žmogaus laikų paverčia nuolatine gyvenimiška komedija.

 

Jei tik, žinoma, į viską pažvelgsime su gera humoro doze. Taip, kaip tai scenoje daro neprilygstami Lietuvos „urviniai“ – aktoriai Darius Meškauskas ir Giedrius Savickas.

Online Rezervavimas
10 Balandis 2019
Hang Massive

''Hang Massive'' - JK/Švedijos grupė grojanti naujoviškais, tačiau pasaulyje jau gerai žinomais, daugelio pamėgtais instrumentais – hang’u ir handpan’u. Daugelyje pasaulio šalių vykstančiuose, išskirtiniuose ir įkvepiančiuose, koncertuose tūkstančius širdžių paliečia sferiniai  “Hang Massive” garsai, o grupės vaizdo įrašus yra peržiūrėję daugiau nei 100 milijonų.

Online Rezervavimas

Kontaktai

Adresas
Legendos Klubas
Kalvarijų g. 85 Vilnius
Telefono Nr
+370 610 10 762 Info dėl renginių/uždarų vakarų
Darbo grafikas
VISĄ PARĄ