• interjeras

Repertuaras

30 Geguze 2017
''Užsiimkime meile? Ačiū, su malonumu.''

Komedijoje aktoriai Inga Norkutė, Neringa Nekrašiūtė, Arūnas Sakalauskas, Ramūnas Šimukauskas, Taura Kvietinskaitė, Aurelija Tamulytė kuria komišką situaciją, kurioje atsiskleidžia paprastų žmonių noras pasikalbėti ir daryti žemiškus dalykus, tačiau visa tai veda link visiško nesusikalbėjimo ir absurdo. Ir kuo viskas pasibaigs, kai atmosfera užkaitusi kaip reikiant?! Bus netikėta ir provokatyvu.
Online Rezervavimas
03 Birzelis 2017
Tarpatautinis XVIII konkursas-festivalis " Fashion Top Modeliukas 2017"
Tarpatautinis XVIII konkursas-festivalis " Fashion Top Modeliukas 2017" 2017 metų birželio 3 -4 dienomis
Online Rezervavimas
06 Birzelis 2017
Komedija „(Ne) Galiu tylėti, (Ne) Galiu mylėti!”
Komedija atskleis: moteris – tai tūkstančiai veidų ir vaidmenų; žemėje visi keliai veda į moterį, o ne į Romą; moteris tai deivė, gundytoja, kerėtoja ir pinčukas viename! Bet kaipgi pasaulis be moterų?!
Online Rezervavimas
13 Birzelis 2017
Grupė ''Trio Mandili''. Modernios Kaukazo pasakos
Pirmą kartą Lietuvos sostinėje - Vilniuje! Pasaulinė interneto sensacija - «Trio MANDILI»!

Modernios Kaukazo pasakos. Švelniai ir moteriškai atliekamos  tradicinės gruzinų daugiabalsės dainos,  Jų magiškas, kaip  upelių balsas, nusileidžia nuo kalnų, įsiskverbia į širdį ...,
Online Rezervavimas
28 Birzelis 2017
Komedija "Urvinis žmogus"

 

Komedija „Urvinis žmogus“ – pie amžinus „nesusipratimus“ tarp vyrų ir moterų. Smulkius skirtumus ir mažučius niuansus, kurie vyro ir moters bendrą gyvenimą nuo pat urvinio žmogaus laikų paverčia nuolatine gyvenimiška komedija.

 

Jei tik, žinoma, į viską pažvelgsime su gera humoro doze. Taip, kaip tai scenoje daro neprilygstami Lietuvos „urviniai“ – aktoriai Darius Meškauskas ir Giedrius Savickas.

Online Rezervavimas
23 Liepa 2017
Dainuok, mano muzikos angele!
Igor Vialych  -  Maskvos valstybinio akademinio B. A. Pokrovskio vardo kamerinio muzikinio teatro tenoras ir vedantysis solistas.
Aleksandra Nanoškina - Maskvos valstybinio akademinio B. A. Pokrovskio vardo kamerinio muzikinio teatro sopranas, Maskvos filharmonijos ir A. P. Čechovo vardo teatro solistė Jūsų dėmesiui pristato programą «Пой, мой ангел музыки!» (Dainuok, mano muzikos angele!).
Programa su teatralizacijos elementais.
Online Rezervavimas

Naujienos

Dienos (verslo) pietūs 06 Kovas
Dienos (verslo) pietūs

Photos

Kontaktinė informacija

Adresas
Legendos Klubas
Kalvarijų g. 85 Vilnius
Telefono Nr
Darbo grafikas
VISĄ PARĄ