• interjeras

Repertuaras

22 Rugsejis 2017
2nd Vilnius Bachata Fest 2017

►The best Artist Line up.

►30 hrs of workshops in 3 levels and masterclasses

► 3 nights of parties in same venue "Legendos Klubas" with 2 rooms (Bachata/Kizomba)

Online Rezervavimas
27 Rugsejis 2017
Komedija „(Ne) Galiu tylėti, (Ne) Galiu mylėti!”
Komedija atskleis: moteris – tai tūkstančiai veidų ir vaidmenų; žemėje visi keliai veda į moterį, o ne į Romą; moteris tai deivė, gundytoja, kerėtoja ir pinčukas viename! Bet kaipgi pasaulis be moterų?!
Online Rezervavimas
30 Rugsejis 2017
''Užsiimkime meile? Ačiū, su malonumu.''

Komedijoje aktoriai Inga Norkutė, Neringa Nekrašiūtė, Arūnas Sakalauskas, Ramūnas Šimukauskas, Taura Kvietinskaitė, Aurelija Tamulytė kuria komišką situaciją, kurioje atsiskleidžia paprastų žmonių noras pasikalbėti ir daryti žemiškus dalykus, tačiau visa tai veda link visiško nesusikalbėjimo ir absurdo. Ir kuo viskas pasibaigs, kai atmosfera užkaitusi kaip reikiant?! Bus netikėta ir provokatyvu.
Online Rezervavimas
03 Spalis 2017
„Laikykitės ten su Andriumi Tapinu“
Populiariausias intelektualios satyros vakaro šou "Laikykitės ten su Andriumi Tapinu" pradeda antrąjį sezoną ir pradeda keliones po Lietuvą. Aktualios temos, gili analizė, netikėti kampai ir, be abejo, aštrus humoras, priverčiantis drebėti ūsuotus bebrus. Mažučiai..
Online Rezervavimas
06 Spalis 2017
Komedija „Po 20 metų“

Ar gali būti, kad Urvinis žmogus vedęs gyveno ilgai ir laimingai?

Ar gali būti, kad Urviniam žmogui viskas klojasi geriau nei kitiems?

Ar gali būti, kad Urvinis žmogus laimingesnis už bet ką pasaulyje?

Online Rezervavimas
13 Spalis 2017
Romas Dambrauskas ir grupė


„Šiame koncerte atliksime 2017 metų rudens programą. Kasmet stengiamės atnaujinti repertuarą ketvirtadaliu, įtraukiame arba naujas, arba visiškai pamirštas dainas. Atvirai kalbant, mums jau stipriai nusibodo tokios dainos kaip „Vėjas“, „Rudeninis paukštis“. Betgi negaliu, sąžinė neleidžia išmesti jų iš programos. Grosime jas tol, kol po šitų dainų nebebus aplodismentų“, – juokiasi Romas.

Online Rezervavimas
18 Spalis 2017
Komedija "Pašėlusių moterų išpažintis"
Nauja komedija PAŠĖLUSIŲ MOTERŲ IŠPAŽINTIS su puikiai pažįstamomis, talentingosiomis TV ir teatro  aktorėmis -  Asta Baukute  ir  Egle Mikulionyte . Aktorės žada pašėlusį ir iki ašarų juokingą spektaklį.
Aktorių meistriškumas įvertintas aukščiausiais Lietuvos teatro apdovanojimais.  Asta Baukutė  ir  Eglė Mikulionytė  už vaidmenis teatre apdovanotos Auksiniais scenos kryžiais.

Jos niekada nebuvo draugės. Ir netgi pažįstamos „iš matymo“. Tai, ką mėgsta viena, kita nė iš tolo į tai nežiūrėtų. Ir kas tokias moteris galėtų vienyti? 
Online Rezervavimas
24 Spalis 2017
Komedija „Urvinis žmogus“
Komedija „Urvinis žmogus“ – apie  amžinus „nesusipratimus“ tarp vyrų ir moterų. Smulkius skirtumus ir mažučius niuansus, kurie vyro ir moters bendrą gyvenimą nuo pat urvinio žmogaus laikų paverčia nuolatine gyvenimiška komedija.
Online Rezervavimas
25 Spalis 2017
''Užsiimkime meile? Ačiū, su malonumu.'' ..
Komedijoje aktoriai  Inga Norkutė, Neringa Nekrašiūtė, Arūnas Sakalauskas, Ramūnas Šimukauskas, Taura Kvietinskaitė, Aurelija Tamulytė kuria komišką situaciją, kurioje atsiskleidžia paprastų žmonių noras pasikalbėti ir daryti žemiškus dalykus, tačiau visa tai veda link visiško nesusikalbėjimo ir absurdo. Ir kuo viskas pasibaigs, kai atmosfera užkaitusi kaip reikiant?! Bus netikėta ir provokatyvu.
Online Rezervavimas
26 Spalis 2017
Sektor Gaza
Koncertas "Sektor Gaza"
Online Rezervavimas
28 Spalis 2017
2017 Lietuvos Kultūrizmo Taurės Varžybos
Online Rezervavimas
05 Lapkritis 2017
COMEDY STAND UP. DANIEL SLOSS -NOW
NOW is the stunning new show from Scotland’s internationally acclaimed and award-winning stand-up.
Star of TV’s ‘Conan’ (a record seven appearances), to-date Daniel has performed nine sell-out Edinburgh Fringe’s, two solo off-Broadway seasons, released a DVD, given a ‘Tedx’ Talk (aged 19) and tours extensively to rave reviews throughout Australasia, USA, UK and Europe
Online Rezervavimas
09 Lapkritis 2017
Komedija „Po 20 metų“

Ar gali būti, kad Urvinis žmogus vedęs gyveno ilgai ir laimingai?

Ar gali būti, kad Urviniam žmogui viskas klojasi geriau nei kitiems?

Ar gali būti, kad Urvinis žmogus laimingesnis už bet ką pasaulyje?

Online Rezervavimas
17 Lapkritis 2017
SINICKIS Vilniuje
Tomo Sinickio ir grupės koncertas.
Online Rezervavimas
23 Lapkritis 2017
Dainuok, mano muzikos angele!
Igor Vialych  -  Maskvos valstybinio akademinio B. A. Pokrovskio vardo kamerinio muzikinio teatro tenoras ir vedantysis solistas.
Aleksandra Nanoškina - Maskvos valstybinio akademinio B. A. Pokrovskio vardo kamerinio muzikinio teatro sopranas, Maskvos filharmonijos ir A. P. Čechovo vardo teatro solistė Jūsų dėmesiui pristato programą «Пой, мой ангел музыки!» (Dainuok, mano muzikos angele!).
Programa su teatralizacijos elementais.
Online Rezervavimas
29 Lapkritis 2017
Komedija "Urvinis žmogus"

 

Komedija „Urvinis žmogus“ – pie amžinus „nesusipratimus“ tarp vyrų ir moterų. Smulkius skirtumus ir mažučius niuansus, kurie vyro ir moters bendrą gyvenimą nuo pat urvinio žmogaus laikų paverčia nuolatine gyvenimiška komedija.

 

Jei tik, žinoma, į viską pažvelgsime su gera humoro doze. Taip, kaip tai scenoje daro neprilygstami Lietuvos „urviniai“ – aktoriai Darius Meškauskas ir Giedrius Savickas.

Online Rezervavimas

DIENOS PIETŪS

Photos

Kontaktai

Adresas
Legendos Klubas
Kalvarijų g. 85 Vilnius
Telefono Nr
+370 610 10 762 Info dėl renginių/uždarų vakarų
Darbo grafikas
VISĄ PARĄ