Repertuaras

23 Kovas 2023
Giedrius Leškevičius ir grupė. Gyvo garso koncertas „Dvigubai“

„Dvigubai daugiau jausmo ir dvigubai daugiau energijos - visa tai pažadu koncerte „Dvigubai“,- sako dainų autorius ir atlikėjas Giedrius Leškevičius.

Online Rezervavimas
26 Kovas 2023
Dviejų dalių komedija PRINCIPAS

Nusiteikite 90 savo gyvenimo minučių praleisti, iš principo, su šypsena! Pagrindinius personažus kuria profesionalūs ir žinomi Lietuvos teatro aktoriai: Andrius Kaniava,Gediminas Storpirštis, Redita Dominaitytė. Veiksmas: iš principo rudenį ir pavasarį.Trukmė: iš principo dvi dalys po 45 min. Pertrauka be jokių principų neįskaičiuota, bet neišvengiama (kad aktoriai pasikeistų rūbą).  Būkit principingi – įsigykit bilietą ir įrodykite sau, kad sveikas humoras dar niekam nepakenkė.

Online Rezervavimas
30 Kovas 2023
''Humoro klubas'' su programa ''Kelyje 3''
Važiavimas magistraliniais keliais, šunkeliais, greičio viršijimas, nemalonūs pokalbiai su policija, pakelių plėšikai, grobiantys jūsų krovinį ir puolantys vairuotojus beisbolo lazdomis.  Ir galiausiai kulminacija – pergalingas  šūksnis, įveikus visas kliūtis, greičiausiai ir pelningiausiai atvežus rūpimą krovinį – programą „Kelyje 3“ į Vilnių !
  Į sceną lips:
Paulius Ambrazevičius
Mantas Bartuševičius
Vaidotas Šiožinis
Online Rezervavimas
06 Balandis 2023
K2 Comedy open mic turnyro FINALAS

Pristatome vienintelį tokį formatą Baltijos šalyse - stand up komedijos turnyrą! (wuom wuom wuom) 9 komikai, įveikę savo varžovus pusfinaliuose, susitiks balandžio 6 dieną ir kovos dėl piniginių prizų ir, pačio svarbiausio laimėjimo, būti išrinktu geriausiu komiku pačių žiūrovų! (Tuf tuf tuf)

Online Rezervavimas
12 Balandis 2023
INTRIGANTĖS
 Komedija  su visiems puikiai pažįstamomis teatro, kino, TV žvaigždėmis – Rimante Valiukaite, Oneida Kunsunga, Edita Užaitė/ Toma Vaškevičiūtė  ir Mariumi Repšiu/ Ainiumi Storpirščiu. 
Online Rezervavimas
14 Balandis 2023
Č. Gabalis ir PELENAI | „Bryan Adams project“
Nepriekaištingas muzikos atlikimas bei unikalus, ausį glostantis Česlovo Gabalio balso tembras leis kiekvienam klausytojui pasijusti lyg tikrame atlikėjo Bryan Adams koncerte.
Online Rezervavimas
15 Balandis 2023
Dzino show. Humoristinių situacijų šou

Dinamiškas, aktualus, linksmas, neprailgstantis ir nuotaikingas. Spindintis talentingiausiais aktoriais ir naujais scenos atradimais. Dedikuotas juokui, gyvenimo džiaugsmui, gerai nuotaikai ir gražiems prisiminimams, kurie visuomet liks mūsų širdyse – skirtas idėjos sumanytojui, neprilygstamam humoristui, draugui ir nuostabiam žmogui – Vitalijui Cololo atminti.

Online Rezervavimas
23 Balandis 2023
Muzikinis spektaklis šeimoms „Pabėgimas iš Trepsės namų“

Vaidina:

Aistė Lasytė, Darius Auželis, Valentinas Krulikovskis, Marija Korenkaitė, Vaidotas Žitkus, Aleksandra Metalnikova, Agnė Kaktaitė

Režisierius, libreto ir muzikos autorius: Andrius Kaniava

Online Rezervavimas
27 Balandis 2023
Mulen Ružas 2032

Šou metu kūnas virpės nuo gyvos muzikos garsų ir atlikėjų pasirodymų ne tik ant žemės bet ir ore. Išvysite istoriją, kuri prasideda nuo klasikinio mulen ružo su plunksnomis, teatro elementais, žėrinčiais kostiumais, įspūdingais artistų triukais ir gyvu garsu. Šou užburs ir prarasime laiko suvokimą. Staiga laikrodžiai pradės suktis žaibišku greičiu lyg laiko mašinos ir „MOULIN ROUGE 2032“ persikels į 2032 metus. Mulen ružas plunksnas iškeis į lazerius ir elektroniką.

N-16

Online Rezervavimas
28 Balandis 2023
Dzino show. Humoristinių situacijų šou

„Aš visada linkiu vieno dalyko – gerų emocijų, nes tai yra vienintelis nemokamas ir sveikai užkrečiamas dalykas. Kuo daugiau šypsokitės, nes tai yra ir adrenalinas, ir džiaugsmas, ir vitaminas C.“

Vitalijus Cololo


Online Rezervavimas
11 Geguze 2023
Jazz Happens | Džiazo šokių ir magijos šou
Welcome to a beloved jazz, dance, and magic show! Once you open the door, you will be taken to the dazzling 1920's. While the world is still recovering from the Great Influenza, in the United States prohibition begins. 
Online Rezervavimas
05 Spalis 2023
БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ. BE BRAVE LIKE UKRAINE

Гурт вирушає у благодійний тур BE BRAVE LIKE UKRAINE, щоб розповідати світу про те, що відбувається на українських землях.

Кошти, зібрані на концерті, підуть на допомогу українцям, які постраждали від війни, а також на допомогу українським військовим.


Online Rezervavimas

Photos

Kontaktai

Adresas
Legendos Klubas
Kalvarijų g. 85 Vilnius
Telefono Nr
+370 610 10 762 Info dėl renginių/uždarų vakarų
Darbo grafikas
VISĄ PARĄ